A Debreceni Református Hittudományi Egyetem 2026. június 27-én 10 órától istentisztelettel kezdődő ünnepi tanévzáró közgyűlést tart a Debreceni Református Nagytemplomban, melynek keretében az egyetem végzős hallgatóinak átadja a diplomákat, okleveleket. Igét hirdet Ferenczi Pál lelkészi főjegyző.
A meghívó itt tekinthető meg.

